Test ve ölçüm ekipmanı

Büyük bir mühendislik şirketi olarak SKF'nin, kendi yüksek standartlarını karşılayan ürünler ve hizmetler sunduğundan emin olması gerekir. Kendi Kalite Teknoloji Merkezimize (QTC) dayalı ölçüm ve kalite kontrol sistemlerimiz, son 25 yıldır bunun gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bugün müşterilerimize de aynı olanakları sunuyoruz. SKF, her bir müşterinin belirlenmiş hedeflerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış son teknolojiyi ve araçları geliştirir ve sağlar. Gres sektörü için uygulanan gres testlerinin yanı sıra çok hassas döner parçaların ve ilgili ürünlerin kalite kontrolüne ilişkin üretici gereksinimlerini karşılaması açısından çeşitli ölçüm yaklaşımları mevcuttur.

SKF aynı zamanda gerektiğinde diğer uzmanlarla da yakından bağlantılı olarak çalışır.Kurulum, ayarlama, eğitim(tesiste veya tesis dışında) ve kapsamlı izleme etkinliklerinin tümü, sağlanan hizmetlerin birer parçasıdır. Buna ek olarak SKF, konik mil uçlarının veya silindirik makaralı rulmanların radyal iç boşluklarının kontrol edilmesi için çeşitli göstergeler sunar.Bunlar özellikle takım tezgahı ve mil üretimi ile mil onarım hizmetlerinde son teknoloji gereksinimlerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

Teknoloji ve ölçüm yaklaşımları şunlardır:
Pürüz, yuvarlaklık ve biçim analizi
Rulmanlar için gürültü ve titreşim testi
Boyut testi
Optik inceleme
Hasarsız test
Gres test makineleri

Bu Kategoriye Eklenilmiş bir ürün bulunmamaktadır.

İletişim

  • Yeni Ostim Mahallesi 1228 CADDE(ESKİ 30/A SOKAK) NO:9 06374 Ostim Organize Sanayi Bölgesi/Yenimahalle/Ankara
  • +90 312 385 48 27
  • +90 312 385 56 46
Copyright © 2021 Çelik Rulman San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Her Hakkı saklıdır. Tasarım Cihan AYTOP