Manyetik Sistemler

Temas olmadan dönme
1976 yılından ve bağlı kuruluşu S2M'nin kurulmasından bu yana SKF, elektrikli motorlar için aktif manyetik rulman ve yüksek hızlı kalıcı manyetik teknolojileri alanında dünya lideri olmaktan gurur duyuyor.
SKF’nin Manyetik Sistem çözümleri, yüksek düzeyde güvenilirlik ve sıra dışı enerji performansına ve yüksek hıza odaklanır.

SKF, aktif manyetik rulmanların ve yüksek hızlı motorların geliştirilmesinde, üretiminde, tanıtımında ve satışında dünya pazarı lideridir ve çok sayıda uygulamada SKF teknolojisi kullanılmaktadır.

Bir taraftan 120.000'den fazla turbo moleküler vakum pompası (temel olarak yarı iletken sektörü için) artık SKF manyetik sistem bileşenleriyle çalışmaktadır.

Diğer taraftan, SKF manyetik rulmanlarındaki 700'den fazla turbo makine Doğal Gaz yukarı akım, orta akım ve aşağı akım işlemlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca SKF, doğrudan denizin tabanına döşenen ilk Doğal Gaz santrifüjlü kompresörlerde, manyetik rulmanlarıyla tekrar öncülük etmektedir.

Teknolojiye olan tutkumuzu ve bu farklı endüstri uygulamalarının sunduğu geniş olanakları sizinle paylaşmak istiyoruz.

SKF, yenilikler gerçekleştirerek başarmanıza yardımcı olacak birinci sınıf ürünleri ve kapasitesi, akıllı kaynakları ve vizyonuyla size hizmet sunmaya hazırdır.

Bu Kategoriye Eklenilmiş bir ürün bulunmamaktadır.

İletişim

  • Yeni Ostim Mahallesi 1228 CADDE(ESKİ 30/A SOKAK) NO:9 06374 Ostim Organize Sanayi Bölgesi/Yenimahalle/Ankara
  • +90 312 385 48 27
  • +90 312 385 56 46
Copyright © 2021 Çelik Rulman San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Her Hakkı saklıdır. Tasarım Cihan AYTOP