logo_head bayrak
  AnasayfaÜrünlerHakkımızdaİletişim  
 
Rulmanlar
KeçelerYağlama çözümleriLineer hareketKaplin sistemleriManyetik sistemleriAktüasyon sistemleriTest ve ölçüm ekipmanıDurum İzlemeOtomotiv yedek parçaGüç iletimiBakım ürünleri
yag Online yardım
Ürün katalogları
Mühendislik araçları
skf.com/mount
Video Yardım
Ürün Teknik bilgileri
Sanal Tur
Foto galeri

Yağlama Çözümleri

Tüm erken rulman arızalarının %36'sına yetersiz yağlamanın neden olduğunu biliyor muydunuz?

Ancak doğru yağlama çözümüyle çalışma zamanını ve verimliliği artırmak için yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Erken rulman arızalarının ve makine çalışmama zamanının azaltılmasına yardımcı olmanın yanı sıra yağlama, enerji verimliliğini artırır. SKF'de yağlamanın gerçek potansiyelini fark etmenize yardımcı olabiliriz.

SKF yağlama çözümleri, özel yağlardan son teknolojide yağlama sistemlerine kadar çok çeşitlidir. Entegre SKF yağlama çözümleri; rulmanlar, keçelerr ve durum izleme konusundaki uzmanlığımızı triboloji (sürtünme, aşınma ve yağlama çalışması) bilgimizle birleştirir.

Aynı zamanda lider teknik destek ve hizmetlere güvenebilirsiniz. Bu, güvenilir tek bir ortaktan yağ seçiminde, planlamada ve izlemede yardımcı olabilecek yağ yönetimi programlarını içerir.

yaglama
COPYRIGHT 2006  ÇELİK RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   -  Yeni Ostim Mah. 1228. Cadde (Eski 30/A Sk.) No:9 Yenimahalle/ANKARA -
                TEL: +90 312 385 48 27-  FAX: +90 312 385 56 46 -  info@celikrulman.com

webtasarım: zahid.dırdır