logo_head bayrak
  AnasayfaÜrünlerHakkımızdaİletişim  
 
Rulmanlar
KeçelerYağlama çözümleriLineer hareketKaplin sistemleriManyetik sistemleriAktüasyon sistemleriTest ve ölçüm ekipmanıDurum İzlemeOtomotiv yedek parçaGüç iletimiBakım ürünleri

Test ve ölçüm ekipmanı

Büyük bir mühendislik şirketi olarak SKF'nin, kendi yüksek standartlarını karşılayan ürünler ve hizmetler sunduğundan emin olması gerekir. Kendi Kalite Teknoloji Merkezimize (QTC) dayalı ölçüm ve kalite kontrol sistemlerimiz, son 25 yıldır bunun gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bugün müşterilerimize de aynı olanakları sunuyoruz. SKF, her bir müşterinin belirlenmiş hedeflerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış son teknolojiyi ve araçları geliştirir ve sağlar. Gres sektörü için uygulanan gres testlerinin yanı sıra çok hassas döner parçaların ve ilgili ürünlerin kalite kontrolüne ilişkin üretici gereksinimlerini karşılaması açısından çeşitli ölçüm yaklaşımları mevcuttur.

SKF aynı zamanda gerektiğinde diğer uzmanlarla da yakından bağlantılı olarak çalışır. Kurulum, ayarlama, eğitim (tesiste veya tesis dışında) ve kapsamlı izleme etkinliklerinin tümü, sağlanan hizmetlerin birer parçasıdır. Buna ek olarak SKF, konik mil uçlarının veya silindirik makaralı rulmanların radyal iç boşluklarının kontrol edilmesi için çeşitli göstergeler sunar. Bunlar özellikle takım tezgahı ve mil üretimi ile mil onarım hizmetlerinde son teknoloji gereksinimlerinin karşılanması için tasarlanmıştır.

Teknoloji ve ölçüm yaklaşımları şunlardır:
  • Pürüz, yuvarlaklık ve biçim analizi
  • Rulmanlar için gürültü ve titreşim testi
  • Boyut testi
  • Optik inceleme
  • Hasarsız test
  • Gres test makineleri

 

Online yardım
Ürün katalogları
Mühendislik araçları
skf.com/mount
Video Yardım
Ürün Teknik bilgileri
Sanal Tur
Foto galeri
COPYRIGHT 2006  ÇELİK RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   -  Yeni Ostim Mah. 1228. Cadde (Eski 30/A Sk.) No:9 Yenimahalle/ANKARA -
                TEL: +90 312 385 48 27-  FAX: +90 312 385 56 46 -  info@celikrulman.com

webtasarım: zahid.dırdır