logo_head bayrak
  AnasayfaÜrünlerHakkımızdaİletişim  
 
Rulmanlar
KeçelerYağlama çözümleriLineer hareketKaplin sistemleriManyetik sistemleriAktüasyon sistemleriTest ve ölçüm ekipmanıDurum İzlemeOtomotiv yedek parçaGüç iletimiBakım ürünleri

Lineer hareket

SKF'nin lineer hareket ürünleri, lineer tahrik sistemlerine (bilyalı ve makaralı vidalar) ve lineer kılavuzlara ve tablalara ilişkin bilgi birikimini ve çalışmaları birleştirir.

Lineer tahrik sistemleri, döner hareketi lineer harekete aktarmak için genellikle vidaları kullanır. Bu gereksinim yüksek verimlilik sağlayan sürüş ürünlerimiz tarafından karşılanmıştır: Minyatür ve makaralı, bilyalı büyük vidalar; klasik tip, bilyalı vidalar ve farklı makaralı vida çeşitleri.

Lineer Hareket'in ikinci kısmı lineer kılavuzlar ve tablalardır. Burada temel yöntem, gerekli doğruluğu, dayanıklılığı ve konumlandırmayı uygun maliyette sağlayan en uygun kılavuz çözümünü bulmaktır. Kılavuz gereksinimlerinize en uygun olanı sağlamak için kapsamlı yelpazemiz, lineer bilyalı rulmanlar, profil ray kızakları, hassas ray kızakları ve lineer tablalar ve kızaklardır.
Online yardım
Ürün katalogları
Mühendislik araçları
skf.com/mount
Video Yardım
Ürün Teknik bilgileri
Sanal Tur
Foto galeri
COPYRIGHT 2006  ÇELİK RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   -  Yeni Ostim Mah. 1228. Cadde (Eski 30/A Sk.) No:9 Yenimahalle/ANKARA -
                TEL: +90 312 385 48 27-  FAX: +90 312 385 56 46 -  info@celikrulman.com

webtasarım: zahid.dırdır