logo_head bayrak
  AnasayfaÜrünlerHakkımızdaİletişim  
 
Rulmanlar
KeçelerYağlama çözümleriLineer hareketKaplin sistemleriManyetik sistemleriAktüasyon sistemleriTest ve ölçüm ekipmanıDurum İzlemeOtomotiv yedek parçaGüç iletimiBakım ürünleri

Güç Aktarma ürünleri

SKF Güç Aktarımı, çok sayıda kayış, zincir, kaplin, kasnak, zincir dişi, burç ve poyra çeşidi sunan bir ürün yelpazesidir. Hemen hemen her sektörde ihtiyaç duyulan SKF Güç Aktarımı, SKF'nin başlıca ürün platformlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bağlantıdır.

Bazı sektörler, işlemlerini oldukça sert ortam koşullarında gerçekleştirir ve işlemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışması için yüksek kaliteli güç aktarımı ürünlerine ihtiyaç duyar. SKF'de yüksek kaliteli ürünlerimiz bu gereksinimi karşılayabilir ve işletmenizin, toplam sahip olma maliyetini düşürmesine yardımcı olabilir. Ağırlıklı olarak güç aktarımı ürünlerinin kullanımına dayalı bazı temel endüstriyel sektörler şunlardır:

  • Madencilik, mineral işleme ve çimento
  • Selüloz ve kağıt
  • Yiyecek ve içecek
  • Petrol ve gaz
  • Metaller

SKF Güç Aktarımı yalnızca yüksek kaliteli ürünlerin sağlanması ile ilgili değildir, aynı zamanda müşterilerin bu ürünlere kolayca erişebilmesini de sağlar. Dünya çapında 13 lojistik merkez ve 15.000 yetkili distribütör sayesinde müşteriler, SKF Güç Aktarımı ürün kullanılabilirliği ve teknik destekle ilgili kısa süreliğine dahi endişelenmek zorunda kalmaz. Dünyanın neresinde olursanız olun yerel ve global SKF endüstriyel ve teknik uzmanlardan oluşan bir ekip, gereksinimlerinize uygun çözümleri özelleştirmeye hazırdır. Örneğin, sunduğumuz en ilgi çekici hizmetlerden biri, kayış tahriklerinin müşterilerimizin fabrikalarında eksiksiz olarak eşlenmesidir. Buna ek olarak SKF makaralı zincirlerin ve konveyör zincirlerinin uzunluğu, müşteri gereksinimlerine kusursuzca uyacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca SKF zaman kayışlarının genişliği, her bir kayış uygulamasına mükemmel bir şekilde uyması için azaltılabilir.


SKF Güç Aktarımı ürün yelpazesi ve tesisinizin yeni bir üretkenlik düzeyi kazanmasına nasıl yardımcı olabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için yerel SKF Yetkili Distribütörünüz ile iletişim kurun.
Ayrıca işletmenizi destekleyecek güç aktarımıyla bağlantılı çok çeşitli, kullanışlı aletlerimiz, uygulamalarımız ve yayınlarımız da mevcuttur. Daha fazla bilgi için www.skfptp.com adresini ziyaret edin.
Online yardım
Ürün katalogları
Mühendislik araçları
skf.com/mount
Video Yardım
Ürün Teknik bilgileri
Sanal Tur
Foto galeri
COPYRIGHT 2006  ÇELİK RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   -  Yeni Ostim Mah. 1228. Cadde (Eski 30/A Sk.) No:9 Yenimahalle/ANKARA -
                TEL: +90 312 385 48 27-  FAX: +90 312 385 56 46 -  info@celikrulman.com

webtasarım: zahid.dırdır